Prečo je dôležité mať v šatníku nízke sandále?

Snáď neexistuje dámsky šatník bez sandálov. Ide totiž o perfektnú obuv na leto, v ktorej krásne vynikne vaše opálenie a hodí sa takmer ku každému outfitu. No dôležité je myslieť aj na pohodlie, ktoré si vaše nohy a chodidlá zaslúžia. Pokiaľ chcete vyzerať štýlovo a zároveň si zabezpečiť komfort, nízke sandále sú ideálnou voľbou.

Vychutnajte si leto vďaka nízkym sandálom

Nízke sandále majú množstvo výhod. Medzi tú najväčšiu však jednoznačne patrí pohodlie, ktoré po ich nazutí pocítite. Sú vyrobené tak, aby chodidlám dodávali oporu, no zároveň sa v nich prsty nebudú tlačiť a budú mať presne toľko miesta, koľko potrebujú. Mnoho modelov má aj špeciálne mäkké vložky či podporu klenby, preto v nich bez problémov vydržíte aj počas celodenného výletu či behania po meste.

Ďalšou výhodou nízkych sandálov je ich univerzálnosť. Pokojne si ich môžete obuť do práce, na rodinnú oslavu, na nákupy s kamoškami či na rande. Aj keď natrafíte na niekoľko extravagantných a výrazných kúskov, najlepšie je siahnuť po nízkych sandáloch v jemnom a elegantnom prevedení. Budú sa vám ľahko kombinovať so zvyškom vášho šatníka.

nízke sandále

Aké nízke sandále sú aktuálne najviac trendy?

Radi kráčate ruka v ruke s najnovšími módnymi trendmi? Tak v tom prípade zbystrite pozornosť a zistite, aké nízke sandále počas tejto sezóny nesmú vo vašom šatníku chýbať. Horúcim trendom sú sandále s prepletaním, ktorým sa hovorí aj rybárske sandále. Veľmi dobre vyzerajú v kombinácii s jednoduchými letnými šatami alebo so šortkami a crop topom. Vyberte si kožený kúsok, ktorý vám pri správnej starostlivosti vydrží dlhé roky.

Super na vašich nohách vyniknú aj sandále v pastelových farbách. Pôsobia jemne a dievčensky, preto sú ideálnou voľbou pre tie z vás, ktoré máte rady volány či kvetinové vzory. Takéto sandále si pokojne obujte na spoločenskú udalosť, pretože sú dostatočne elegantné. Ak chcete, naopak, pôsobiť sexy a divoko, siahnite po nízkych sandáloch na platforme. Ideálna je platforma z peny, ktorá sa vášmu chodidlu prispôsobí a dodá mu pocit komfortu. Čo sa týka dizajnu, najviac IN sú momentálne čierne nízke sandále na podpätku s textilnými remienkami.

Všetky spomenuté modely a oveľa viac nájdete aj v obľúbenom internetovom obchode CCC. Z desiatok trendy modelov si jednoznačne vyberie každá dáma, ktorá počas leta túži po pohodlnej obuvi.

Nízke sandále – prvá pomoc na mnohých udalostiach

Ak je reč o spoločenských udalostiach ako svadba, ples či veľká rodinná oslava, ženy automaticky siahajú po vysokých opätkoch. Je to prirodzené, keďže vysoké opätky vám pridajú niekoľko centimetrov navyše. No vždy by ste si mali so sebou vziať aj prvú pomoc – nízke sandále, do ktorých sa po niekoľkých hodinách prezujete. A vôbec sa nemusíte obávať toho, že by ste zrazu vyzerali menej elegantne či žensky. Práve naopak, nízke sandále v elegantnom prevedení budú k spoločenskému outfitu vyzerať rovnako perfektne. Dôležité je vybrať si také, v ktorých sa budete cítiť nielen príjemne, ale tiež sebavedomo.

Na spoločenské udalosti sa hodia nízke sandále s rôznymi ozdobami v podobe kamienkov či kovových prvkov. Pokiaľ ich chcete využívať pravidelne, vyberajte si univerzálne farby, napríklad béžovú, hnedú či bledoružovú. No a ešte malá rada na záver. Plánujete pretancovať celú noc? V tom prípade stavte na nízke sandále s platformou, ktorá vašim chodidlám zabezpečí vysoký komfort a pohodlie.