Najmódnejšie štylizácie na jar 2023

Každá žena túži na jar vyzerať dokonale. Preto sa oplatí zoznámiť sa s najmódnejšími návrhmi na štylizácie na nadchádzajúcu sezónu jar 2023.

Najmódnejšie štylizácie na jar 2023

Cargo nohavice

Medzi najmódnejšie štýly na jar 2023 možno uviesť kompozície vytvorené s nohavicami typu cargo. Nohavice tohto typu majú na bokoch našité vrecká, vo výške stehien. Ich strih môže byť vypasovaný aj voľný, preto existuje veľa spôsobov, ako ich nosiť. Cargo nohavice sa oplatí skombinovať s metalickými vysokými podpätkami a krátkym, korzetovým topom, ktorý dobre prilieha k telu. V takejto štylizácii budú nohavice určite dobre viditeľné a upútajú pozornosť okolia.

Džínsový total look?

Ďalším módnym návrhom na nadchádzajúcu sezónu je džínsový total look, ktorý nepochybne poteší každého. Džínsové nohavice sa odporúča kombinovať s košeľou vyrobenou v rovnakom štýle. Džínsový total look možno vytvoriť aj s použitím šiat z tohto materiálu. Celú štylizáciu skvele doplní džínsová bunda. Oplatí sa vybrať materiál s odreninami, ako aj ozdoby ako cvoky a kovové očká.

Nohavice s nízkym pásom

Výbornou voľbou na jar budú aj nohavice s nízkym pásom, ktoré si čoraz častejšie vyberajú ženy. Odporúčajú sa najmä nohavice mierne voľnejšieho strihu, v ktorých sa budete cítiť pohodlne. Skvele budú vyzerať s dobre padnúcim topom, ktorý zvýrazní siluetu. Na štylizáciu je vhodné tiež dobrať zodpovedajúcu obuv. Odporúčané sú najmä dámske poltopánky v univerzálnych farbách, ako je napríklad čierna.

Ombre šaty

Módnou štylizáciou na jar 2023 budú tiež šaty v štýle ombre, na ktorých bude viditeľný plynulý prechod medzi dvoma kontrastnými farbami. Trend ombre v modernom vydaní pôsobí trochu minimalisticky. Zvlášť sa odporúča zvoliť šaty v tlmených, napríklad pastelových farbách. Odvážne ženy sa môžu rozhodnúť pre intenzívnejšie kombinácie, ktoré budú rovnako skvele vyzerať. Okrem šiat možno motív ombre využiť aj pri výbere dámskeho obleku na špeciálnu príležitosť.

Sukňa na nohavice

Skutočným hitom jarnej sezóny je kombinácia sukne či šiat s nohavicami. Nohavice sú veľmi pohodlným prvkom ženského šatníka, a preto ich rada nosí veľa žien. Módnym riešením bude obliecť si cez nohavice sukňu, šaty alebo vzdušnú tuniku. Stojí za to vybrať šatníkové predmety, ktoré budú vyrobené z podobných materiálov a udržiavané v podobných alebo rovnakých farbách. Vďaka tomu bude celá štylizácia konzistentná a jej jednotlivé prvky budú navzájom korešpondovať.

Metalická štylizácia

Medzi najlepšie nápady na jarné kompozície môžete označiť aj štylizácie z metalických tkanín, ktoré sú v súčasnosti medzi ženami veľmi obľúbené. Metalické oblečenie sa dá nosiť pri zvláštnych príležitostiach, no čoraz častejšie sa volí aj každý deň. Odporúčanou štylizáciou je metalický total look, vytvorený napríklad zo šiat alebo overalu. Metalické outfity sa však dajú využiť aj na vylepšenie vašich každodenných outfitov. To je možné okrem iného aj vďaka trblietavej bunde.