Červené šaty na stužkovú – inšpirácie so šperkami

Pre aký typ osobnosti sa hodia červené spoločenské šaty, červené šaty na stužkovú?

Červená farba je veľmi energická a výrazná farba,  spája s láskou a vášňou, ale tiež s protipólmi hnevom a nenávisťou. Priťahuje pozornosť pohľadov a signalizuje: Tu som! Obľubujú ju preto extroverti.  Červené šaty na stužkovú majú radi silné osobnosti, sebavedomé dievčatá, ktoré sa cítia príjemne pri záujme a lichôtkach okolia.

Tlmenejšia vínová alebo bordová

Podľa toho aký ste farebný typ, možno vám viac pristane vínová, bordová. Nemá ostrosť červenej, ale napriek tomu je to stále výrazná farba plná energie. Ak máte jednoduchý strih šiat, môžete si dopriať výraznejšie šperky, kabelku alebo lodičky. Dávno neplatí, že kabelka a lodičky musia byť jednej farby, alebo rovnakej farby ako šaty. Kombinujte s odvahou, ale nepreplácajte sa! Buď zdobenejšie šaty, buď statement šperky, alebo výrazný make-up.

červené šaty na stužkovú, dlhé červené šaty na stužkovú, plesové červené šaty na stužkovú

Čo si obuť na stužkovú slávnosť k červeným šatám?

Vysoké a štíhle opätky vyžadujú dokonalé zvládnutie chôdze vo vysokých topánkach. Absolútne najvyším kritériom, nech je pre vás vaše vlastné pohodlie!

  • Aby ste s radosťou topánky, sandálky, lodičky nosili počas celej slávnosti.
  • Aby ste sa na vysokých opätkoch necítili nesvoja, ak ich nenosíte pravidelne.
  • Aby ste zvládli tancovať, chodiť, stáť…

červené šaty na stužkovú, dlhé červené šaty na stužkovú, plesové červené šaty na stužkovú

Čím slávnostnejšie šaty, tým slávnostnejší štýl obuvi? Ak je lodička špicatá a jej opätok štíhlejší a vyšší, pôsobí jemnejšie a spoločensky. Tak isto spoločenské sandále bývajú z tenučkých remienkov, nebráňte sa ani zlatej, medenej, striebornej farbe materiálu.

červené šaty na stužkovú, dlhé červené šaty na stužkovú, plesové červené šaty na stužkovú

Výrazné šperky na stužkovú?

Mnohé hand-made šperkárky túžia po odvážnej módnej maniačke pre svoje šperky. Čakajú na dámu, ktorá neskombinuje farby tón v tóne, ale ich náušnicami v dave zakričí. Práve dámy, ktoré majú odvahu na červenú farbu šiat, mohli by byť dostatočne odvážne aj na výrazné náušnice alebo náhrdelník. Alebo kvetinový náramok?

 

červené šaty na stužkovú, dlhé červené šaty na stužkovú, plesové červené šaty na stužkovú

V článku sú použité šaty z kategórie Červené šaty na stužkovú, večerné kabelky a sandále alebo lodičky z eshopu Eobuv.sk, bižutéria z kategórie Bižutéria na stužkovú alebo od predajcu FASHIONSNOOPS Official Store na Aliexpresse.

Ak sa rozhodnete pre nákup na Aliexpresse, vždy si vyberte predajcu, ktorý má k produktom už veľa recenzií, kde sú v recenziách aj nafotené dodané produkty. Ľudia pravdivo napíšu, aký tovar im bol dodaný, aj približný čas dodania. Rátajte s tým, že najskoršie možné dodanie je okolo 20 dní.