Nalepovacia podprsenka

Podľa toho, aký majú šaty strih a samozrejme aj podľa veľkosti pŕs zvoľte podprsenku pod šaty na stužkovú tak, aby vás v neželanej chvíli nezradila. Potrebujete hladkú podprsenku pod šaty, aby sa pod šatami stala neviditeľnou.

Ak máte šaty bez ramienok, s korzetovou časťou, zrejme sú ušité tak, aby ste podprsenku nepotrebovali. Prípadne hľadajte podprsenku bez ramienok. Priesvitné ramienka už pár rokov nie sú “in”.  Avšak rôznymi prídavnými ramienkami, ktoré sa zapnú prekrížené cez chrbát môžete docieliť, že podprsenka dobre drží na mieste. Hľadajte ich v doplnkovom tovare.

Neviditeľná podprsenka alebo nalepovacia podprsenka

Zväčša sa jedná o kombináciu nalepovacej podprsenky alebo nalepovacích pásikov a krycích nálepiek na bradavky. Nalepovacia podprsenka býva priehľadná a nie je tak vidieť ani pod priliehavým a priesvitným oblečením,  je vhodná do topov a šiat s hlbokým výstrihom.

Alebo môžete nájsť nalepovaciu podprsenku špeciálneho tvaru, ktorá má po obvode lepiacu časť a na prekrytie a podporu pŕs špeciálne tvarované košíky telovej farby.

Obojstranné nalepovacie pásiky

Vužijete pri šatách s hlbokým výstrihom – pásik sa jednou stranou nalepí na telo, druhou na šaty.  Šaty doslova prilepené na tele? Áno, zabránite tak neželanému ohýbaniu, otváraniu výstrihu pri pohybe, predklone. Váš dekolt je v bezpečí. Využijú hlavne dievčatá a žienky, ktorých prsia nepotrebujú žiadnu inú podporu a môžu si veľmi hlboký dekolt na šatách dovoliť. Možno využiť i na prichytenie šiat, ak máte veľký veľký výstrih na chrbáte.

No products were found matching your selection.